Olvashatatlan jelzéssel: Napsütötte házak. Akvarell, ceruza, papír, üv... https://www.darabanth.com/hu/gyorsarveres/401/kategoriak~Festmenyek-es-grafikak/Festmenyek-es-grafikak-jelzessel-jelzes-nelkul~500002/Olvashatatlan-jelzessel-Napsutotte-hazak-Akvarell-ceruza-papir-uvegezett-fa-keretben-28C3~II2463872
2463872
10462
401
Paintings and graphics - "signed" or "without sign"
Kikiáltási ár:
4 000 Ft 10,81 EUR , 11,76 USD
Leírás: Olvashatatlan jelzéssel: Napsütötte házak. Akvarell, ceruza, papír, üvegezett fa keretben, 28×39 cm
: pelikán_kristóf