Iványi Grünwald Béla jelzéssel: Nyári munka. Akvarell, papír. Dekoratí... https://www.darabanth.com/hu/gyorsarveres/401/kategoriak~Festmenyek-es-grafikak/Festmenyek-es-grafikak-jelzessel-jelzes-nelkul~500002/Ivanyi-Grunwald-Bela-jelzessel-Nyari-munka-Akvarell-papir-Dekorativ-uvegezett-keretben~II2466044
2466044
10359
401
Paintings and graphics - "signed" or "without sign"
Leírás: Iványi Grünwald Béla jelzéssel: Nyári munka. Akvarell, papír. Dekoratív, üvegezett keretben. 28x22 cm
: pelikán_kristóf