Hofbauer Oldtimer autó formájú üveg asztali dísz. Formába öntött, csis... https://www.darabanth.com/hu/gyorsarveres/400/kategoriak~Porcelan-keramia-uveg/Uvegtargyak~500004/Hofbauer-Oldtimer-auto-formaju-uveg-asztali-disz-Formaba-ontott-csiszolt-uveg-matricava~II2448789
2448789
11533
400
Glass-objects
Leírás: Hofbauer Oldtimer autó formájú üveg asztali dísz. Formába öntött, csiszolt üveg, matricával jelzett, hibátlan, h: 18 cm
: karap_norbert