Zsolnay virág mintás porcelán szószos edény, matricás, jelzett, apró k... https://www.darabanth.com/hu/gyorsarveres/400/kategoriak~Porcelan-keramia-uveg/Porcelan~500002/Zsolnay-virag-mintas-porcelan-szoszos-edeny-matricas-jelzett-apro-kopasnyomokkal-es-maz~II2423465
2423465
11235
400
Leírás: Zsolnay virág mintás porcelán szószos edény, matricás, jelzett, apró kopásnyomokkal és mázhibákkal, m: 10 cm, h: 22,5 cm
: pelikán_kristóf