Zsolnay tálka.
Porcelánfajansz, labrador mázas, jelzett, apró csorbák... https://www.darabanth.com/hu/gyorsarveres/400/kategoriak~Porcelan-keramia-uveg/Porcelan~500002/Zsolnay-talka-Porcelanfajansz-labrador-mazas-jelzett-apro-csorbakkal-kopasokkal-1920-kC3~II2457347
2457347
11214
400
Leírás: Zsolnay tálka.
Porcelánfajansz, labrador mázas, jelzett, apró csorbákkal, kopásokkal. 1920 körül. 10x13x2cm
: karap_norbert