Zsolnay rózsaszín kancsó 2db, mázas fehércserép és porcelán. 20cm, egy... https://www.darabanth.com/hu/gyorsarveres/400/kategoriak~Porcelan-keramia-uveg/Porcelan~500002/Zsolnay-rozsaszin-kancso-2db-mazas-fehercserep-es-porcelan-20cm-egyik-jelzes-nelkul-a~II2450313
2450313
11213
400
Leírás: Zsolnay rózsaszín kancsó 2db, mázas fehércserép és porcelán. 20cm, egyik jelzés nélkül, a másik jelzett. Kopott, apró csorbák.
: nagy_andras