24 000 Ft
13
Satsuma teáskészlet. Keménycserép, felületén dúsan, moriage technikával, színesen kézzel festett és aranyozott festett szamurájok és sárkányok. Jelzett, kopott, apró mázrepedés és korának megfelelő apró csorbákkal.. Japán, Kiotó, Meiji korszak (1868-1912) (1db cukortartó, 1db tejkiöntő, 4db csésze aljjal)