Koppenhágai süteményes tányér 6db. Aranyozozz, máz alatti matricás por... https://www.darabanth.com/hu/gyorsarveres/400/kategoriak~Porcelan-keramia-uveg/Porcelan~500002/Koppenhagai-sutemenyes-tanyer-6db-Aranyozozz-maz-alatti-matricas-porcelan-Jelzett-Kopott~II2450359
2450359
11357
400
Leírás: Koppenhágai süteményes tányér 6db. Aranyozozz, máz alatti matricás porcelán. Jelzett. Kopott. d: 17cm
: tm