1 400 Ft
3,78 EUR, 4,12 USD
Hollóházi sirály, kézzel festett, jelzett, hibátlan, 22,5x17,5x8 cm + Aquincumi kis porcelán madár, kézzel festett, jelzett, kis kopással, 8x7x3 cm