11693.
400. Lezárult gyorsárverés
Órák
2 000 Ft
5,41 EUR, 5,88 USD
Rennes, női mechanikus karóra, bőrszíjjal, másodperc mutatóval, kopott, karcos, nem működik, sérült számlap, d:22cm