13894.
400. Lezárult gyorsárverés
Zenetörténet, Kották, Hangszerek
2 800 Ft
7,57 EUR, 8,24 USD
1893 Fidelio polka kézzel rajzolt kotta, díszes, aranyozott egészvászon borítóval, szép állapotban