Sződy Szilárd (1878-1939) 1924. Szent Imre herceg. Réz dombormű, fa ke... https://www.darabanth.com/hu/gyorsarveres/400/kategoriak~Mutargy-papirregiseg-egyeb/Szobrok-kisplasztikak-plakettek~500006/Szody-Szilard-1878-1939-1924-Szent-Imre-herceg-Rez-dombormu-fa-keretben-Jelzett-39x22-cm~II2455485
2455485
11647
400
28000
Sculptures, statuettes, plaques
Leírás: Sződy Szilárd (1878-1939) 1924. Szent Imre herceg. Réz dombormű, fa keretben. Jelzett. 39x22 cm
: nagy_andras