Fali szenteltvíztartó, öntött, tűziaranyozott bronz, apró csorba az üv... https://www.darabanth.com/hu/gyorsarveres/400/kategoriak~Mutargy-papirregiseg-egyeb/Mutargyak-antikvitas~500005/Fali-szenteltviztarto-ontott-tuziaranyozott-bronz-apro-csorba-az-uvegbeteten-19-szazad-~II2452998
2452998
11618
400
Antique
Leírás: Fali szenteltvíztartó, öntött, tűziaranyozott bronz, apró csorba az üvegbetéten. 19 század második fele. 16x8cm
: karap_norbert