https://www.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/auction/img/
https://www.darabanth.com/

Folyamatos online aukciók

Tételek lista

Külföldi emlékveretek, plakettek

Tételek száma: 64

Az árverés lejárt! A tétel hamarosan kikiáltásra kerül
Amerikai Egyesült Államok 1984. Dwight D. Eisenhower - Normandiai partraszállás 40. évfordulója fém emlékérem (38mm) T:2 USA 1984. Dwight D. Eisenhower - 40th Anniversary of the Normandy Landing metal commemorative medal (38mm) C:XF
32806.

Amerikai Egyesült Államok 1984. "Dwight D. Eisenhower - Normandiai partraszállás 40. évfordulója" fém emlékérem (38mm) T:2 USA 1984. "Dwight D. Eisenhower - 40th Anniversary of the Normandy Landing" metal commemorative medal (38mm) C:XF

 
A tétel már nem elérhető
Kikiáltási ár:
1 600 Ft
4,32
EUR
,
4,71
USD
Ajánlatok száma:
0
Amerikai Egyesült Államok DN Amerikai Hősök / Emlékezzünk 2001. szeptember 11-ére (Világkereskedelmi Központ) aranyozott fém emlékérem (40mm) T:PP USA ND American Heroes / Remember Sept. 11. 2001. (World Trade Center) gilt metal medallion (40mm) C:PP
32807.

Amerikai Egyesült Államok DN "Amerikai Hősök / Emlékezzünk 2001. szeptember 11-ére (Világkereskedelmi Központ)" aranyozott fém emlékérem (40mm) T:PP USA ND "American Heroes / Remember Sept. 11. 2001. (World Trade Center)" gilt metal medallion (40mm) C:PP

 
Eladva
Kikiáltási ár:
1 000 Ft
2,70
EUR
,
2,94
USD
Ajánlatok száma:
7
Habsburg Monarchy 1835. Az alsó-ausztriai rendek hódolata I. Ferdinánd előtt Ag zseton. FERDINANDO I AVSTRIAE IMPERATORI / RECTA TVERI - FIDES AB AVSTRIA - PRAESTITA - VINDOB - XIV JVN - MDCCCXXXV (3,29g/20mm) T:1-,2 patina Habsburg Monarchy 1835. Homage in Vienna of the Lower Austria estates to Ferdinand I Ag token (3,29g/20mm) C:AU,XF patina Montenuovo 2550.
32808.

Habsburg Monarchy 1835. "Az alsó-ausztriai rendek hódolata I. Ferdinánd előtt" Ag zseton. "FERDINANDO I AVSTRIAE IMPERATORI / RECTA TVERI - FIDES AB AVSTRIA - PRAESTITA - VINDOB - XIV JVN - MDCCCXXXV" (3,29g/20mm) T:1-,2 patina Habsburg Monarchy 1835. "Homage in Vienna of the Lower Austria estates to Ferdinand I" Ag token (3,29g/20mm) C:AU,XF patina Montenuovo 2550.

 
Eladva
Kikiáltási ár:
11 000 Ft
29,73
EUR
,
32,35
USD
Ajánlatok száma:
4
Ausztria 1872. WIENER WELTAUSSTELLUNG - DIE ROTUNDE / ZUR ERINNERUNG AN DIE WIENER WELTAUSSTELLUNG IM JAHRE 1873 ezüstözött Zn emlékérem füllel. Szign.: A. Brunner, J. Necht (33mm) T:2-patina, ph.
32809.

Ausztria 1872. "WIENER WELTAUSSTELLUNG - DIE ROTUNDE / ZUR ERINNERUNG AN DIE WIENER WELTAUSSTELLUNG IM JAHRE 1873" ezüstözött Zn emlékérem füllel. Szign.: A. Brunner, J. Necht (33mm) T:2-patina, ph.

 
Eladva
Kikiáltási ár:
1 000 Ft
2,70
EUR
,
2,94
USD
Ajánlatok száma:
1
Ausztria ~1910. Wolfgang Amadeus Mozart Br emlékérem. Szign.: L. CHR. LAUER NURNBERG T:1- Austria ~1910. Wolfgang Amadeus Mozart Br commorative medallion. Sign.: L. CHR. LAUER NURNBERG C:AU
32810.

Ausztria ~1910. "Wolfgang Amadeus Mozart" Br emlékérem. Szign.: L. CHR. LAUER NURNBERG T:1- Austria ~1910. "Wolfgang Amadeus Mozart" Br commorative medallion. Sign.: L. CHR. LAUER NURNBERG C:AU

 
Eladva
Kikiáltási ár:
4 000 Ft
10,81
EUR
,
11,76
USD
Ajánlatok száma:
6
Ausztria 1911. Liszt Ferenc születésének 100. évfordulójára Br plakett. Szign.: Rudolf Neuberger (61x54mm) T:2 Austria 1911. 100th Annviersary of the Birth of Franz Liszt Br plaque. FRANZ LISZT 22. OKTOBER 1811-1911 Sign.: Rudolf Neuberger (61x54mm) C:XF
32811.

Ausztria 1911. "Liszt Ferenc születésének 100. évfordulójára" Br plakett. Szign.: Rudolf Neuberger (61x54mm) T:2 Austria 1911. "100th Annviersary of the Birth of Franz Liszt" Br plaque. "FRANZ LISZT 22. OKTOBER 1811-1911" Sign.: Rudolf Neuberger (61x54mm) C:XF

 
Eladva
Kikiáltási ár:
6 000 Ft
16,22
EUR
,
17,65
USD
Ajánlatok száma:
2
Ausztria 1918. Respublica Austriae 12. Nov 1918 a köztársaság kikiáltására kiadott Br emlékérem, hátoldalán gravírozva Ungarn - Nied. Öst. 1. u. 2. Mai 1926.. Szign.: Arnold Hartig (60mm) T:2 / Austria 1918. Respublica Austriae 12. Nov 1918 Br commemorative medal about the Proclamation of Republic. With engraved text on reverse Ungarn - Nied. Öst. 1. u. 2. Mai 1926.. Sign.: Arnold Hartig (60mm) C:XF
32812.

Ausztria 1918. "Respublica Austriae 12. Nov 1918" a köztársaság kikiáltására kiadott Br emlékérem, hátoldalán gravírozva "Ungarn - Nied. Öst. 1. u. 2. Mai 1926.". Szign.: Arnold Hartig (60mm) T:2 / Austria 1918. "Respublica Austriae 12. Nov 1918" Br commemorative medal about the Proclamation of Republic. With engraved text on reverse "Ungarn - Nied. Öst. 1. u. 2. Mai 1926.". Sign.: Arnold Hartig (60mm) C:XF

 
A tétel már nem elérhető
Kikiáltási ár:
10 000 Ft
27,03
EUR
,
29,41
USD
Ajánlatok száma:
0
Belgium ~1900. Brüsszeli Madártani Társaság / Nemzetközi verseny ezüstözött Br érem. Szign.: A. Mighaux F. (51mm) T:2 Belgium ~1900. Société Bruxelloise dOrnithologie / Concours International - Brussels Society of Ornithology / International competition. Sign: A. Mighaux F. (51mm) C:XF
32813.

Belgium ~1900. "Brüsszeli Madártani Társaság / Nemzetközi verseny" ezüstözött Br érem. Szign.: A. Mighaux F. (51mm) T:2 Belgium ~1900. "Société Bruxelloise d'Ornithologie / Concours International - Brussels Society of Ornithology / International competition". Sign: A. Mighaux F. (51mm) C:XF

 
A tétel már nem elérhető
Kikiáltási ár:
6 000 Ft
16,22
EUR
,
17,65
USD
Ajánlatok száma:
0
Bulgária DN Állatkert Cu-Ni emlékérem (10db, 5xklf) T:1,1- (eredetileg PP) fo. Bulgaria ND Zoo Cu-Ni commemorative medallion (10 pcs, 5xdiff) C:UNC,AU (originally PP) spotted
32814.

Bulgária DN "Állatkert" Cu-Ni emlékérem (10db, 5xklf) T:1,1- (eredetileg PP) fo. Bulgaria ND "Zoo" Cu-Ni commemorative medallion (10 pcs, 5xdiff) C:UNC,AU (originally PP) spotted

 
A tétel már nem elérhető
Kikiáltási ár:
4 000 Ft
10,81
EUR
,
11,76
USD
Ajánlatok száma:
0
Csehszlovákia 1959. PEDAGOGICKÁ FAKULTA V NITRE (Nyitrai Pedagógiai Fakultáns) ezüstözött Br plakett (70mm) T:1- ezüstözésben kis kopások Czechoslovakia 1959. PEDAGOGICKÁ FAKULTA V NITRE silver plated Br plaque (70mm) C:AU worn silver plating
32815.

Csehszlovákia 1959. "PEDAGOGICKÁ FAKULTA V NITRE (Nyitrai Pedagógiai Fakultáns)" ezüstözött Br plakett (70mm) T:1- ezüstözésben kis kopások Czechoslovakia 1959. "PEDAGOGICKÁ FAKULTA V NITRE" silver plated Br plaque (70mm) C:AU worn silver plating

 
A tétel már nem elérhető
Kikiáltási ár:
2 000 Ft
5,41
EUR
,
5,88
USD
Ajánlatok száma:
0
Csehszlovákia 1976. Kassai Konzervatórium 1951-1976. A szocialista zenei kultúra alkotóeleme Br emlékérem (60mm) T:2 Czechoslovakia 1976. Košice Conservatory 1951-1976. A component of socialist music culture. Konzervatórium Košice 1951-1976. Hudba Súčasť socialistickej kultúry Br commemorative medallion (60mm) C:XF
32816.

Csehszlovákia 1976. "Kassai Konzervatórium 1951-1976. A szocialista zenei kultúra alkotóeleme" Br emlékérem (60mm) T:2 Czechoslovakia 1976. "Košice Conservatory 1951-1976. A component of socialist music culture. Konzervatórium Košice 1951-1976. Hudba Súčasť socialistickej kultúry" Br commemorative medallion (60mm) C:XF

 
A tétel már nem elérhető
Kikiáltási ár:
800 Ft
2,16
EUR
,
2,35
USD
Ajánlatok száma:
0
Franciaország 1793. Mária Antónia Ag emlékérem füllel. Szign.: Baldenbach (26,77g/47mm) T:2 patina / France 1793. MARIA ANTONIA AVSTRIACA / PERDV ELLIVM FVRORIS VICTIMA XVI OCTOBRIS MDCCXCIII Ag commemorative medallion with ear. Sign.: Baldenbach (26,77g/47mm) C:XF patina
32817.

Franciaország 1793. "Mária Antónia" Ag emlékérem füllel. Szign.: Baldenbach (26,77g/47mm) T:2 patina / France 1793. "MARIA ANTONIA AVSTRIACA / PERDV ELLIVM FVRORIS VICTIMA XVI OCTOBRIS MDCCXCIII" Ag commemorative medallion with ear. Sign.: Baldenbach (26,77g/47mm) C:XF patina

 
A tétel már nem elérhető
Kikiáltási ár:
20 000 Ft
54,05
EUR
,
58,82
USD
Ajánlatok száma:
0

Licitálás az alábbi licitlépcsők szerint történik:

1.000 Ft-ig 100 Ft
5.000 Ft-ig 200 Ft
10.000 Ft-ig 500 Ft
20.000 Ft-ig 1.000 Ft
50.000 Ft-ig 2.000 Ft
100.000 Ft-ig 5.000 Ft
200.000 Ft-ig 10.000 Ft
500.000 Ft-ig 20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig 50.000 Ft
1.000.000 Ft felett 100.000 Ft

Árverési szűrés

További oldal navigáció

Elérhetőség

Nyitva tartás

  • Hétfő: 12-17
  • Keddtől Szerdáig: 10-17
  • Csütörtök: 10-19
  • Péntek: zárva
  • Hétvége: zárva

Oldalaink

© 2011-2024 Darabanth Bélyegkereskedelmi és Numizmatikai Kft.
Darabanth Kft. a weboldalán cookie-kat használ annak érdekében, hogy a weboldal a lehető legjobb felhasználói élményt nyújtsa.
Amennyiben Ön folytatja a böngészést a weboldalunkon, azt úgy tekintjük, hogy nincs kifogása a tőlünk érkező cookie-k fogadása ellen.
Elfogadom
A részletekért kattintson
https://www.darabanth.com/hu/feltetelek/#privacy_policy
darabanth.com
Élő közvetítés

Tétel kosárba rakva

Kosár értéke:

Vásárlás folytatása
  Pénztárhoz