https://www.darabanth.com/hu/gyorsarveres/400/kategoriak~Konyvek/Konyvek-Utazas-helytortenet~1500002/Stein-Aurel-1862-1943-Nagy-Sandor-nyomaban-Indiaba-Ford-Halasz-Gyula-Magyar-Foldrajzi-T~II2450789
2450789
15049
400
Books: Travelling, Local History
Kikiáltási ár:
2 000 Ft
LeÃrás:
Stein Aurél (1862-1943): Nagy Sándor nyomában Indiába. Ford.: Halász Gyula. Magyar Földrajzi Társaság Könyvtára. Bp.,[1931], Franklin, 1 t. (cÃmkép)+183 p.+32 (kétoldalas fekete-fehér képtáblák). Két egészoldalas térképpel. Kiadói dúsan aranyozott egészvászon sorozatkötésben,a borÃtón kis kopásnyomokkal, ex libris-szel.
Megosztás:
Tétel fotót készÃtette
: nagy_andras