Emlékkönyv a Torda-Aranyos Vármegyei Általános Tanítóegyesület 30 éves jubileuma alkalmából. Szerk.: Demény Endre. Torda, 1908., Füssy József, VII + 431 + 98+2+ 4 t. Kiadói egészvászon-kötésben, kopott borítóval, laza kötéssel.