15111.
400. Lezárult gyorsárverés
Könyvek: Utazás, helytörténet
1 200 Ft
3,24 EUR, 3,53 USD
Bőle Kornél: Spanyol földön. Útirajz. Bp., 1927, Stephaneum. Fekete-fehér fotókkal illusztrálva, térképmelléklettel. Korabeli, kissé sérült egészvászon-kötés, helyenként kissé foltos lapokkal.