15000.
400. Lezárult gyorsárverés
Könyvek: Utazás, helytörténet
10 000 Ft
B. Podmaniczky Frigyes: Úti naplómból. Pest, 1853., Irodalmi Intézet, (Emich Gusztáv-ny.), 4+155+1 p. Átkötött félvászon-kötés, kopott borítóval, volt könyvtári példány, foltos lapokkal.