15010.
400. Lezárult gyorsárverés
Könyvek: Utazás, helytörténet
6 000 Ft
16,22 EUR, 17,65 USD
Az utas könyve. Magyar utazási kézikönyv és útmutató. Városok, gyógyfürdők, üdülő- és nyaralóhelyek, egészségügyi, sport és turisztikai intézmények részletes ismertetője. 1940 III. kiadás kiegészítő rész: Kelet-Magyarország, Észak-Erdély. Bp., 1941, Országos Magyar Vendégforgalmi Szövetség, XVIII+2+212 p. + 1 (Kelet-Magyarország és Észak-Erdély városai, gyógyfürdői, üdülőhelyei, fürdőzésere és nyaralásra alkalmas községei, Bp., M. Kir. Honvéd Térképészeti Intézet, 31x50 cm , térkép-melléklet.) t. Kiadói egészvászon kötés, kopott borítóval.