Dr. Soproni Elek: A kultúrsarok gondjai. Sopron vármegye szociális és gazdasági viszonyainak feltárása. Bp., 1940, Magyar Társaság. Kiadói, sérült papírkötésben
Emanuel Poche: Prága. Karel Neubert és Antonín Srch fotóival. Bp.,1973,Corvina. Gazdag képanyaggal illusztrált. Kiadói egészvászon-kötés, kiadói papír védőborítóban.
Tabán. Egy eltűnt városrész. Zórád Ernő képeivel. Összeállította: Vargha Balázs. Bp.,1983, Táltos. Magyar nyelven, a képeknél magyar, angol, német és francia nyelven. Kiadói egészvászon-kötés, kiadói kissé szakadt papír védőborítóban.
Sven Hedin: A rejtelmes India felé Sven Hedin utazása Perzsia sivatagjain keresztül. I-II. kötet. Fordította és bevezetéssel ellátta Zigány Árpád. Bp, é.n., a Magyar Kereskedelmi Közlöny Hírlap- és Könyvkiadó-Vállalat kiadása. Fekete-fehér fotókkal és rajzokkal illusztrálva. Kopott egészvászon kötésben A II. kötet fűzése laza, a végéről néhány lap hiányzik.
1979 Zalaegerszeg mintalakótelep pályázat '79. Zalaegerszeg, 1980., Zala M. Tanács-Zalaegerszegi Városi Tanács, 48 sztl. lev. Kiadói kissé foltos haránt-alakú félvászon-kötés, 29x42 cm