15003.
400. Lezárult gyorsárverés
Könyvek: Utazás, helytörténet
8 000 Ft
21,62 EUR, 23,53 USD
1924 Encián turisták évkönyve. Bp., 1924, Ifj. Kellner Ernő-ny., 167+1 p.+7 t. Nagyon gazdag képanyaggal illusztrált, valamint benne két emlékbélyeggel. Kiadói aranyozott egészvászon-kötés, kijáró sérült elülső és kijáró hátsó szennylappal, de ezt leszámítva jó állapotban. Számozott (50./250) példány.