5 000 Ft
gróf Zichy János et al.: Emlékkönyv Zichy Nándor Gróf születésének századik évfordulójára. 1829-1929. Bp., 1929, Szent István-Társulat (Stephaneum-ny.). 225 p + 4 (szÃnes) t. Gazdag képanyaggal, facsimile kéziratokkal, oldalszámozáson belüli fekete-fehér táblákkal illusztrálva. Kiadói aranyozott egészvászon-kötés, a borÃtón minimális kopással, egyébként szép állapotban.