Ribáry Ferenc: Világtörténetelem III. köt.: Az ó-kor története. III. köt.: A Római Birodalom története. Bp., 1880., Mehner Vilmos. Félvászon-kötésben, kopott borítóval, rossz, széteső állapotban.