1 000 Ft
Harsányi Zsolt: Sacra Corona. A Magyar Szent Korona regénye. Bp., é.n., M. Kir. Honvédvezérkar fÅ‘nöke 6. osztálya. 274 p + 1 t (a Szent Korona fekete-fehér fotójával). Kissé viseltes kiadói papÃrkötés, kissé sérült, kopott, foltos borÃtóval, helyenként kissé foltos lapokkal.