15592.
400. Lezárult gyorsárverés
Könyvek: Sport, sakk, hegymászás
1 000 Ft
2,70 EUR, 2,94 USD
Sz. Bozsik Nóra, Dr. Várady Jenő: Lovasélet Magyarországon. Bp., 1976, IPV. 192 p. Gazdag képanyaggal illusztrálva. Kiadói kartonált papírkötés, kissé kopott borítóval, egyébként jó állapotban.