Ujvári Mihály: Egy évszázad a katonai ruházati ellátás szolgálatában. Bp., 2009, HM Hadtörténeti Intézet és Múzeum. 175p. Színes és fekete-fehér képekkel illusztrált. Kiadói kartonált papírkötés.
Vegyes könyvtétel, 3 db. Walter G. Scott: Különös repülőgépek. A repülő palacsintától a különleges kísérleti példányokig. H.n., 2015, Vagabund Kiadó. Fekete-fehér fotókkal illusztrálva. Papírkötésben, jó állapotban. + Kurt Rieder: A II. világháború repülőgépei. Mítosz, legenda és valóság. A repülő erődtől a Thunderbolton keresztül a kísérleti prototípusokig. H.n., 2015, Vagabund Kiadó. Fekete-fehér fotókkal illusztrálva. Papírkötésben, jó állapotban. + Kurt Rieder: A III. birodalom ászai. A Führer legkiválóbb katonái, akik a legtöbb győzelmet aratták. Erich Hartmanntól Hans Ulrich Rudelig. H.n., 2003, Vagaund Kiadó. Fekete-fehér fotókkal illusztrálva. Papírkötésben, jó állapotban.
Ripley, Tim: Elit alakulatok. Németország különleges egységei a II. világháborúban. Debrecen, 2003, Hajja & Fiai. Fekete-fehér illusztrációkkal. Kiadói kartonált papírkötés.
Carl von Clausewitz: A háborúról. I-II. kötet. Ford. és jegyzetekkel ellátta: Dr. Réczey Ferenc. A bevezető tanulmányt írta: Monoszlay Gyula. Bp., 1961, Zrínyi. 348+517 p. Kiadói aranyozott egészvászon-kötés, kissé kopott borítóval, térképmellékletekkel. Megjelent 4000 példányban.
Nagy Kálmán: Két tábornok. Vetter és Vattay élete, kora, hadművészete. (Bp.), 2000, General Press. Fekete-fehér képekkel illusztrálva. Kiadói aranyozott, illusztrált bársonykötés, a lapéleken kisebb folttal, helyenként bejegyzésekkel. A szerző által DEDIKÁLT példány.
Babusa Mihály, Havasi Máté, Szirtes Krisztián: Az égbolt ragadozói - Vadászgépek, bombázók, pilóták. A második világháború teljes története 13.. Kisújszállás, 2010, Pannon-Literatúra Kft. Fekete-fehér és színes képekkel gazdagon illusztrált. Kiadói kartonált papírkötés, kiadói papír védőborítóban.