17895.
400. Lezárult gyorsárverés
Könyvek: Mesekönyvek, ifjúsági irodalom
1 200 Ft
Tányértalpú koma fiainak utazása a föld körül. Írta a Tányértalpú nemzetség íródeákja. Mühlbeck Károly rajzaival. Bp., é.n., Singer és Wolfner. 144 p. Második kiadás. Szövegközi fekete-fehér illusztrációkkal. Kiadói illusztrált félvászon-kötés, kissé sérült, kopott, viseltes borítóval, helyenként kissé sérült lapokkal, egy lap ragasztott.