Vademecum. VI. kötet. Írta: Dr. Dénes Aladár. Ügyvégjelöltek, ügyvédi... https://www.darabanth.com/hu/gyorsarveres/400/kategoriak~Konyvek/Konyvek-Jog~1500004/Vademecum-VI-kotet-Irta-Dr-Denes-Aladar-Ugyvegjeloltek-ugyvedi-irodak-vezetoi-es-~II2448770
2448770
15626
400
Books: Law
Leírás: Vademecum. VI. kötet. Írta: Dr. Dénes Aladár. Ügyvégjelöltek, ügyvédi irodák vezetői és ügyvédi irodában dolgozók számára.. Másogik javított és bővített kiadás. Bp.,1906, Politzer-féle könyvkiadóvállalat. Vászonkötés, sérült.
: karap_norbert