3 000 Ft
Dr. Tusnádi Élthes Gyula: A kihágások és felsőbirósági határozatok. II. kötet. Ipar, kereskedelem, közoktatásügy, honvédelem, pénzügyigazgatás, földmívelésügy. Bp., é.n., Stádium Sajtóvállalat Rt. 558 p. Kiadói aranyozott egészvászon-kötés, kissé kopott borítóval, ceruzás bejegyzésekkel, az elülső szennylapon ceruzarajzzal.