Szabolcsi Hedvig: Magyarországi bútorművészet a 18-19. sz. fordulóján.... https://www.darabanth.com/hu/gyorsarveres/400/kategoriak~Konyvek/Konyvek-Epiteszet-muveszet~1500007/Szabolcsi-Hedvig-Magyarorszagi-butormuveszet-a-18-19-sz-fordulojan-Bp-1972-MTA-Kiadoi~II2458510
2458510
16849
400
Books: Architecture, Art
Leírás: Szabolcsi Hedvig: Magyarországi bútorművészet a 18-19. sz. fordulóján. Bp., 1972. MTA- Kiadói egészvászon kötésben
: karap_norbert