Könyvek: Építészet, művészet

Tételek száma: 295

Svenska Malare (Svéd Festők), katalógus 60 reprodukcióval, kartonált papírkötésben, korának megfelelő állapotban. Hjalmar Möller 1906
16907.

Kikiáltási ár:
1 000 Ft
Reinach Salamon: A művészet kis tükre. A képzőművészetek általános törtéente. Fordította és a magyar művészettörténeti résszel kibővítette: Lázár Béla. Bp., 1906, Athenaeum, 5+346+1 p. Fekete-fehér illusztrációkkal. Kiadói aranyozott piros egészbőr-kötés, kiadói papír védőborítóban, szép, gyűjtői állapotban.
16908.

Kikiáltási ár:
4 000 Ft
Magyar Balettek. M. Kir. Operaház. Szerk.: Oláh Gusztáv, Szántó Ferenc. Vajda M. Pál felvételeivel. Bp., é.n., Officina. Fekete-fehér fotókkal, színes reprodukciókkal illusztrált. Kiadói papírkötés, kissé sérült, viseltes állapotban.
16909.

Kikiáltási ár:
1 200 Ft
Bóna Endre: Szent-Györgyi Albert emlékezete képzőművészeti alkotásokban. Dedikált! Szeged, 2009. Szerzői. Kiadói kartonálásban
16910.

Kikiáltási ár:
1 000 Ft
2004 Budapest V. Honvéd utca 3. lakóépület földszint átalakítása utcai portálok visszaállítása. Tanulmányterv. Bp., Magyar Szecesszió Háza, 6 sztl. lev. +6 (kihajtható táblák) +2 (1 színes és 1 fekete-fehér fotó) t.
16911.

Kikiáltási ár:
1 000 Ft
Amerigo Tot. Szerk.: Moldován Tamás. Bp.,é.n., Idegenforgalmi Propaganda és Kiadóvállalat. Fekete-fehér képekkel gazdagon illusztrált. Kiadói egészvászon-kötés, kiadói papír védőborítóban.
16912.

Kikiáltási ár:
1 000 Ft
16913.

Kikiáltási ár:
3 400 Ft
9,19
10,00
16914.

Kikiáltási ár:
1 800 Ft
Melegati, Luca: Az üveg. Műkincshatározó. Bp., 1995, Officina Nova. Kiadói kartonált kötés, jó állapotban.
16915.

Kikiáltási ár:
2 600 Ft
7,03
7,65
Rozsondai Marianne Prof. Dr. Szirmai János Művészi könyvkötések régen és ma (kiállítási katalógus). Bp., 1986. Országos Széchényi Könyvtár,
16916.

Kikiáltási ár:
300 Ft
0,81
0,88
Lucy Martin: A világítás fortélyai - Lakberendezés fényforrásokkal, Bp., 2011 .Officina 96 Kiadó, Katonált papírkötésben spirálfűzött lapokkal
16917.

Lucy Martin: A világítás fortélyai - Lakberendezés fényforrásokkal, Bp., 2011 .Officina '96 Kiadó, Katonált papírkötésben spirálfűzött lapokkal

Kikiáltási ár:
1 000 Ft
Országos Magyar Szépművészeti Múzeum Új Magyar Képtárának katalógusa. 40 képpel. Bp., 1928, k.n.. Fekete-fehér képekkel, többek közt Aba-Novák Vilmos, Ferenczy Károly, Rippl-Rónai József, Vaszary János alkotásainak reprodukcióival illusztrált. Kiadói papírkötésben.
16918.

Kikiáltási ár:
900 Ft
2,43
2,65

1.000 Ft-ig 100 Ft
5.000 Ft-ig 200 Ft
10.000 Ft-ig 500 Ft
20.000 Ft-ig 1.000 Ft
50.000 Ft-ig 2.000 Ft
100.000 Ft-ig 5.000 Ft
200.000 Ft-ig 10.000 Ft
500.000 Ft-ig 20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig 50.000 Ft
1.000.000 Ft felett 100.000 Ft