Könyvek: Építészet, művészet

Tételek száma: 295

16895.

Kikiáltási ár:
3 000 Ft
16896.

Kikiáltási ár:
2 000 Ft
16897.

Kikiáltási ár:
1 000 Ft
Szablya János (szerk.): Kéve könyve. Budapest, 1928, Kéve Művészegyesület kiadása. Fekete-fehér képekkel, többek közt Barcsay Jenő, Rippl-Rónai József, Paizs Goebel Jenő, Friml (Fónyi) Géza, Bánáti Schwerák József műveinek reprodukcióival illusztrált. Kiadói aranyozott egészvászon kötésben, kissé kopott borítóval és gerinccel, helyenként kissé foltos lapokkal, 13.-22. oldalig lapok alján kisebb szöveget nem érintő szakadással, modern professzionális átlátszó védőfóliában.
16898.

Szablya János (szerk.): Kéve könyve. Budapest, 1928, "Kéve" Művészegyesület kiadása. Fekete-fehér képekkel, többek közt Barcsay Jenő, Rippl-Rónai József, Paizs Goebel Jenő, Friml (Fónyi) Géza, Bánáti Schwerák József műveinek reprodukcióival illusztrált. Kiadói aranyozott egészvászon kötésben, kissé kopott borítóval és gerinccel, helyenként kissé foltos lapokkal, 13.-22. oldalig lapok alján kisebb szöveget nem érintő szakadással, modern professzionális átlátszó védőfóliában.

Kikiáltási ár:
1 000 Ft
16899.

Kikiáltási ár:
900 Ft
2,43
2,65
Sirató Ildikó, Horváth Andrea: Galeria.hu - az akttól a zsánerképig. Bp., 2018, Holnap. Színes képekkel, többek közt Aba-Novák Vilmos, Berény Róbert, Ferenczy Károly, Rippl-Rónai József, Czigány Dezső alkotásainak reprodukcióival illusztrált. Kiadói papírkötésben.
16900.

Kikiáltási ár:
1 400 Ft
Az Országos Magyar Szépművészeti Múzeum régi képtárának katalógusa. Negyedik kiadás. Bp., 1918, Hornyánszky Viktor Cs. és Kir. Udv. Könyvnyomdája. 130 fekete-fehér illusztrációval, többek közt Mányoki Ádám és Bogdán Jakab műveinek reprodukcióival. Papírborításban, kissé foltos borítóval, modern professzionális átlátszó védőfóliában.
16901.

Kikiáltási ár:
1 000 Ft
16902.

Kikiáltási ár:
1 000 Ft
Kiss Lajos: Vásárhelyi művészélet. Bp., 1957, Képzőművészeti Alap Kiadóvállalat. Kiadói félvászon kötésben, kiadói papír védőborítóban.
16903.

Kikiáltási ár:
1 200 Ft
Róth Miksa vallomásai. Egy üvegfestőművész az üvegfestészetről. The Confessions of Miksa Róth. A Stained Glass Artist About Glass Staining. Szerk.: Büki Attila. Bp., é.n., Róth Miksa Alapítvány és Üvegmúzeum/Xénia Könyvkiadó. 89+83 p. Reprint kiadás. Magyar és angol nyelven. Kiadói papírkötés, kísérő prospektussal, jó állapotban.
16904.

Kikiáltási ár:
6 000 Ft
Mednyánszky László feljegyzései 1877-1918. Válogatás a festő kiadatlan naplófeljegyzéseiből. Szerk.: Bardoly István. Bp., 2003, Magyar Nemzeti Galéria. Néhány fekete-fehér illusztrációval. Kiadói papírkötés.
16905.

Kikiáltási ár:
1 000 Ft
16906.

Kikiáltási ár:
1 600 Ft

1.000 Ft-ig 100 Ft
5.000 Ft-ig 200 Ft
10.000 Ft-ig 500 Ft
20.000 Ft-ig 1.000 Ft
50.000 Ft-ig 2.000 Ft
100.000 Ft-ig 5.000 Ft
200.000 Ft-ig 10.000 Ft
500.000 Ft-ig 20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig 50.000 Ft
1.000.000 Ft felett 100.000 Ft