Gyulai Pál: Dramaturgiai dolgozatok. I-II. köt. Bp., 1908., Franklin.... https://www.darabanth.com/hu/gyorsarveres/400/kategoriak~Konyvek/Konyvek-Egyeb-ritkasagok~1500018/Gyulai-Pal-Dramaturgiai-dolgozatok-I-II-kot-Bp-1908-Franklin-Kiadoi-dusan-aranyozott-fC3~II2457777
2457777
18014
400
Kikiáltási ár:
1 800 Ft 4,86 EUR , 5,29 USD
Leírás: Gyulai Pál: Dramaturgiai dolgozatok. I-II. köt. Bp., 1908., Franklin. Kiadói dúsan aranyozott félvászon-kötés, a borítón kopásnyomokkal.
: nagy_andras