Brunton, Paul: A felsőbbrendű én. (The quest of the overself). Ford.: Gál Andor. Bp., é.n., Rózsavölgyi és Társa. 296 p. Első kiadás. Kiadói egészvászon-kötés, kissé sérült és kopott kiadói papír védőborítóban, sérült hátsó szennylappal.