Metszetek

Tételek száma: 46

10943.

Kikiáltási ár:
95 000 Ft
256,76
279,41
cca 1800 Porto látlóképe. Színezett rézmetszet, papír. Jelzés nélkül. Körbevágva. 37,5x62 cm / View of Porto. Coloured etching on paper. Unsigned. Cut. 37,5x62 cm
10944.

Kikiáltási ár:
16 000 Ft
43,24
47,06
cca 1840 2 db metszet a Les Bals Masques sorozatból: Les Apprets du Bal és Le retour du bal masque. Litográfia, papír. Jeleztt a litográfián. Hajtásnyommal, egyik lap szélén kisebb szakadással. 25x21 cm
10945.

Kikiáltási ár:
7 500 Ft
20,27
22,06
cca 1860 Ludwig Rohbock (1820-1883) - Johann Poppel (1807-1882): Nagyszeben, evangélikus templom, acélmetszet, sarokhiány, 15,5×12 cm
10946.

Kikiáltási ár:
2 000 Ft
François Boucher (1703-1770) festménye után metszette Jacques Firmin Beauvarlet (1731-1797): La reveuse, 1780 körül. Kézzel színezett rézmetszet, papír. Antik, dekoratív üvegezett fa keretben, 40×29 cm
10947.

Kikiáltási ár:
28 000 Ft
75,68
82,35
John William Godward (1861-1922) festménye után: The toilet of Venus, 1903. Rphael Tuck & Sons kiadása. Heliogravűr, papír. Jelzett a heliogravűrön. Üvegezett fa keretben. 60,5x28 cm
10948.

Kikiáltási ár:
3 800 Ft
10,27
11,18
2 db gróf Nádasdy Lipótot (1802-1873) megörökítő litográfia. H. Gerhart rajza után: gróf Nádasdy Lipót, Fogarasföld örökös ura, Komárom vármegye örökös főispánja, a vaskorona rend nagykeresztes vitéze (...). Főispánságának 1873 April 16-án ünnepelt 40. éves jubilaeuma emlékére. Litográfia, papír, jelzett a litográfián. Kiadta Vereby Soma. Üvegezett fa keretben. 29,5x24,5 cm + gróf Nádasdy Lipót, Fogarasföld örökös ura, Komárom vármegye örökös főispánja (...). Litográfia, papír, jelzés nélkül. Gróf Nádasdy Lipót nyomtatott aláírásával. Kiadta Vereby Soma. Nyomt. Pollák Testvérek Pesten 1867. Lap széle kissé foltos, törésnyomokkal. Üvegezett fa keretben. 30x23 cm
10949.

Kikiáltási ár:
7 000 Ft
18,92
20,59
9
Stöber, Joseph (1768-1852) metszése, Bremer rajza után: Szt. Conrad (Konrád). Acélmetszet, papír. Jelzett a metszeten. Üvegezett, kissé sérült fa keretben. 9,5×13 cm.
10950.

Kikiáltási ár:
1 800 Ft
Tyroler József (1822-1854): Hunyadi László. Acélmetszet, papír. Jelzett a metszeten. Üvegezett, dekoratív régi fa keretben. Lap széle kissé foltos. 12×9 cm.
10951.

Kikiáltási ár:
4 600 Ft
12,43
13,53
cca 1860-1890 Gmunden, Traunkirchen és környéke Acélmetszet, papír, jelzés nélkül. Üvegezett fa keretben. 22×31,5 cm cm
10952.

Kikiáltási ár:
4 600 Ft
12,43
13,53
20 db kétoldalas fametszet rajtuk különféle régi festmények, illusztrációk reprodukcióival, változó állapotban, 41x57 cm és 40x56 cm közötti méretben
10953.

Kikiáltási ár:
1 200 Ft
40 db fametszet rajtuk különféle régi festmények, illusztrációk reprodukcióival, változó állapotban, néhány sarkán gyűrődésnyommal, de közte egy foltos is, 29x41 cm
10954.

Kikiáltási ár:
1 200 Ft

1.000 Ft-ig 100 Ft
5.000 Ft-ig 200 Ft
10.000 Ft-ig 500 Ft
20.000 Ft-ig 1.000 Ft
50.000 Ft-ig 2.000 Ft
100.000 Ft-ig 5.000 Ft
200.000 Ft-ig 10.000 Ft
500.000 Ft-ig 20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig 50.000 Ft
1.000.000 Ft felett 100.000 Ft