7 000 Ft
9
2 db gróf Nádasdy Lipótot (1802-1873) megörökítő litográfia. H. Gerhart rajza után: gróf Nádasdy Lipót, Fogarasföld örökös ura, Komárom vármegye örökös főispánja, a vaskorona rend nagykeresztes vitéze (...). Főispánságának 1873 April 16-án ünnepelt 40. éves jubilaeuma emlékére. Litográfia, papír, jelzett a litográfián. Kiadta Vereby Soma. Üvegezett fa keretben. 29,5x24,5 cm + gróf Nádasdy Lipót, Fogarasföld örökös ura, Komárom vármegye örökös főispánja (...). Litográfia, papír, jelzés nélkül. Gróf Nádasdy Lipót nyomtatott aláírásával. Kiadta Vereby Soma. Nyomt. Pollák Testvérek Pesten 1867. Lap széle kissé foltos, törésnyomokkal. Üvegezett fa keretben. 30x23 cm