20 000 Ft
54,05 EUR, 58,82 USD
Varga Mátyás (1910-2002): Kodály, Háry János (Szegedi Szabadtéri Játékok, díszletterv), 1961. Akvarell, papír, jelzett, üvegezett fa keretben, 42,5×33 cm