Humayer Oszkár (?-?): Lány népviseletben.
Olaj, kasírozott vászon, sé... https://www.darabanth.com/hu/gyorsarveres/400/kategoriak~Festmenyek-es-grafikak/Festmenyek-es-grafikak~3000001/Humayer-Oszkar-Lany-nepviseletben-Olaj-kasirozott-vaszon-serulesekkel-jelzett-4~II2458294
2458294
10176
400
Kikiáltási ár:
6 000 Ft 16,22 EUR , 17,65 USD
Leírás: Humayer Oszkár (?-?): Lány népviseletben.
Olaj, kasírozott vászon, sérülésekkel, jelzett, 43x35cm
: karap_norbert