Poór jelzéssel (Poór Imre, 1954?): Portré. Szén, papír. Üvegezett, kis... https://www.darabanth.com/hu/gyorsarveres/400/kategoriak~Festmenyek-es-grafikak/Festmenyek-es-grafikak-jelzessel-jelzes-nelkul~3000002/Poor-jelzessel-Poor-Imre-1954-Portre-Szen-papir-Uvegezett-kisse-kopott-fa-keretben-~II2416458
2416458
10852
400
Paintings and graphics - "signed" or "without sign"
Kikiáltási ár:
3 000 Ft 8,11 EUR , 8,82 USD
Leírás: Poór jelzéssel (Poór Imre, 1954?): Portré. Szén, papír. Üvegezett, kissé kopott fa keretben, 18×15,5 cm
: pelikán_kristóf