Paintings and graphics - "signed" or "without sign"
10773.
Ács I 1928 jelzéssel: Naplemente. Olaj, vászon. Dekoratív, kissé sérült fa keretben, 50×70 cm. Jótékonysági aukció! A műtárgy megvásárlásával a Piros Orr Bohócdoktorok Alapítványt támogatja.
10776.
Iványi-Grünwald Béla műhelye: Faluvég. Olaj, vászon, jelzett. Hátoldalán "Igazolom, Iványi" felirattal. Régi, kissé sérült historizáló stílusú blondel keretben. 50×60 cm
10777.
Iványi-Grünwald Béla műhelye: Faluvég. Olaj, vászon, jelzett. Régi, sérült historizáló stílusú keretben. Hátoldalán régi árcímkével: 1300,- (Pengő?). 60×80 cm