Festmények és grafikák - jelzéssel, jelzés nélkül Tételek száma: 363
Kikiáltási ár szerint növekvő
Kikiáltási ár szerint csökkenő
2450671
10744
400
11000
Paintings and graphics - "signed" or "without sign"
Egry József jelzéssel: Csónak a vízen. Pasztell, karton. 29×39 cm 2450663
10745
400
11000
Egry József jelzéssel: Hazafelé. Pasztell, papír. Lap széle sérült. 38×52 cm 2458406
10746
400
Egry József jelzéssel: Szivárvány, olaj, karton, üvegezett keretben, 23×31 cm 2456443
10747
400
Egri József jelzéssel: Munkások
olaj, farost
50x70cm 2447635
10748
400
El Kazovszkij nyomán: Bagoly. Olaj, farost. Kartonra kasírozva. Sarkaiban kissé sérült. 57x57 cm 2458388
10749
400
El Kazovszkij nyomán: Akt.
Olaj, karton, 35x49cm 2307977
10750
400
El Kazovszkij jelzéssel: Egyensúly, olaj, farost, keretben. 80x60 cm 2458171
10751
400
Elsa jelzéssel: női portré. Olaj, vászon, üvegezett keretben 34x24 cm 2333874
10752
400
5500
Endre (?) jelzéssel. Csendélet. Olaj, vászon. 40×50 cm 2444950
10753
400
Farkasházy jelzéssel: Tavaszi tájkép. Olaj, vászon. 40x50cm 2414964
10754
400
F.R. jelzéssel: Amfiteátrum látképe. Rézkarc, papír. Jelzett a karcon. 14,5x20,5 cm 2458338
10755
400
Fenyő Andor E. jelzéssel: Város.
Olaj, karton. sérülésekkel, 60x46cm Licitálás az alábbi licitlépcsők szerint történik:
1.000 Ft-ig
100 Ft
5.000 Ft-ig
200 Ft
10.000 Ft-ig
500 Ft
20.000 Ft-ig
1.000 Ft
50.000 Ft-ig
2.000 Ft
100.000 Ft-ig
5.000 Ft
200.000 Ft-ig
10.000 Ft
500.000 Ft-ig
20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig
50.000 Ft
1.000.000 Ft felett
100.000 Ft