Szász Endre tányér (50 év) jubileumi, d: 15,5 cm, aranyozott, matricás... https://www.darabanth.com/hu/gyorsarveres/399/kategoriak~Porcelan-keramia-uveg/Porcelan~500006/Szasz-Endre-tanyer-50-ev-jubileumi-d-15-5-cm-aranyozott-matricas-porcelan-jelzett-jo-~II2437921
2437921
11412
399
Leírás: Szász Endre tányér (50 év) jubileumi, d: 15,5 cm, aranyozott, matricás porcelán, jelzett, jó állapotú.
: pelikán_kristóf