1 000 Ft
2,70 EUR, 2,94 USD
Gránit virágmintás porcelán naqyméretű tányér, matricás, jelzett, kis kopásokkal, d: 35 cm + porcelán sótartó és szószos kiöntő, matricás, kopásokkal, 6,5x9 cm, 12x20,5 cm