11941.
399. Lezárult gyorsárverés
Szobrok, kisplasztikák, plakettek
18 000 Ft
48,65 EUR, 52,94 USD
Oláh Sándor: Vénusz. Bőr szobor, jelzett, kopott, m:46 cm