Antik, negyedütős, inga járatos oszlopos asztali óra. XIX. sz. második fele. Intarziás fa test, vésett réz számlap, felhúzó kulccsal. Óra járat működik, az ütő rész nem. Kisebb sérülésekkel. cm
Sarrere - Rive de Gier. Nagy méretű, állóóra szerkezet. XIX: sz. Franciaország. Kissé hiányos, nem működik, zománc számlappal, Préselt réz díszekkel. 24x54 cm