Képkeretek

Tételek száma: 59

Dekoratív, kissé sérült fa képkeret nyomattal. 31,5x23 cm
13092.

Kikiáltási ár:
2 000 Ft
Üvegezett, dekoratív fa képkeret tájkép gobleinnel, belső méret: 20,5×29,5 cm, látható méret: 19x27,5 cm
13093.

Kikiáltási ár:
2 000 Ft
Dekoratív, nagyméretű fa képkeret nyomattal, belső méret: 58,5x79,5 cm
13094.

Kikiáltási ár:
6 000 Ft
Antik üvegezett fa képkeret szecessziós paszpartuval, fotóval, sarkaiban sérült, belső méret: 27x19 cm, fotó méret: 18x9 cm
13095.

Kikiáltási ár:
2 000 Ft
Antik, dekoratív üvegezett fa keret gobelinnel, hátoldalán Grün József kőbányai keretező bélyegzőjével. Belső méret: 26,8x20,9 cm, látható méret: 24,8x18,7 cm
13096.

Kikiáltási ár:
2 000 Ft
Dekoratív, kissé sérült fa képkeret csendélet vászon nyomattal. Belső méret: 52×44,3 cm
13097.

Kikiáltási ár:
1 800 Ft
13
Antik, dekoratív, kissé sérült üvegezett ovális fa képkeret gobelinnel, aranyszínű paszpartuval. Belső méret: 40,2×30,3 cm
13098.

Kikiáltási ár:
1 400 Ft
Dekoratív üvegezett képkeret hímzéssel, belső méret: 29,8x21,2 cm
13099.

Kikiáltási ár:
1 400 Ft
Szecessziós, üvegezett régi képkeret, családot ábrázoló fotóval kartonon, Hegedűs V. utóda, Szentes műterméből; hátoldalán Freimann Miksa kép- és képkeret kereskedő, Szeged, 1910 körüli szecessziós címkéjével; kereten kopásokkal, apró sérülésekkel, fotón apró foltokkal, látható méret: 27,5x31,2 cm
13100.

Kikiáltási ár:
1 800 Ft
Dekoratív, üvegezett régi képkeret, kisfiút játékokkal ábrázoló fotóval kartonon, Hauser kispesti műterméből, hátoldalán Házai Antal képkeretező, Pestszenterzsébet címkéjével, keret hátsó élei mentén helyenként kissé sérült, kartonon apró foltokkal, belső méret: 38,1x28 cm
13101.

Kikiáltási ár:
1 200 Ft
Üvegezett fa képkeret Székes és lösz területek Magyarországon, 1897 térkép modern másolatával, amely hátoldali címke szerint készült a MÁFI Országos Földtani Szakkönyvtárának gyűjteményéből, másolat száma: 105/2005. Éleinél apró sérülésekkel. Belső méret: 30,5x49 cm.
13102.

Üvegezett fa képkeret "Székes és lösz területek Magyarországon, 1897" térkép modern másolatával, amely hátoldali címke szerint készült a MÁFI Országos Földtani Szakkönyvtárának gyűjteményéből, másolat száma: 105/2005. Éleinél apró sérülésekkel. Belső méret: 30,5x49 cm.

Kikiáltási ár:
1 800 Ft
Dekoratív, üvegezett fa képkeret fényképpel. Sarkaiban apró sérüléssel. Belső méret: 30,5x23,2 cm.
13103.

Kikiáltási ár:
1 000 Ft

1.000 Ft-ig 100 Ft
5.000 Ft-ig 200 Ft
10.000 Ft-ig 500 Ft
20.000 Ft-ig 1.000 Ft
50.000 Ft-ig 2.000 Ft
100.000 Ft-ig 5.000 Ft
200.000 Ft-ig 10.000 Ft
500.000 Ft-ig 20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig 50.000 Ft
1.000.000 Ft felett 100.000 Ft