Képkeretek Tételek száma: 59
Kikiáltási ár szerint növekvő
Kikiáltási ár szerint csökkenő
2434238
13080
399
Frames
Üvegezett fa képkeret paszpartuval nyomattal, belső méret: 37,5x50,2 cm 2395727
13081
399
Frames
Dekoratív, üvegezett fa képkeretben női aktot ábrázoló gobelin. Belső méret: 42,4x59 cm 2436910
13082
399
Frames
2 db fa képkeret, egyik a sarkaiban kissé sérült, belső méret: 70x30,2 cm és 50,2x40,3 cm 2436905
13083
399
Frames
2 db kissé kopott fa képkeret, belső méret: 28x28,5 cm és 32,5x24,2 cm 2436936
13084
399
Frames
2 db fa képkeret, egyik üvegezett, belső méret: 34x34 cm; másik üveg nélkül, belső méret: 43,5x36,5 cm 2420325
13085
399
Frames
Dekoratív, régi art deco fali vagy asztali fa képkeret, elsősorban fotók, képeslapok részére kialakított három szintest szövettel bevont karton belsővel. Hátoldalán támasztóval és két karikával. Kopásnyomokkal. 34,5x55 cm, belső méret: 26,5x47 cm. 2422980
13086
399
Frames
Dekoratív, egyedi, kissé szúrágta üvegezett fa keret, Madonna della sedia (Raffaello után) nyomattal. Belső méret: 30,3x24,2 cm, látható méret: 28,4x22,6 cm 2353900
13087
399
Frames
Lakkozott fa képkeret, aranyozott. Képméret: 47x32 cm, keret külső méret: 51x65 cm 2422463
13088
399
Frames
Dekoratív, historizáló stílusú üvegezett fa képkeret, benne selyemképpel (Velencei részlet). Kisebb kopásnyomokkal, 28x22 cm 2443621
13089
399
3800
Frames
2 db régi, dekoratív üvegezett fa képkeret selyemképpel, egyik keret sérült, belső méret: 33x19 cm 2444647
13090
399
Frames
4 db kis méretű üvegezett fa képkeret, Párizs, Strasbourg, Zürich nyomatokkal, látható méret: 17x10 és 17x23 cm között 2385970
13091
399
Frames
Üvegezett, dekoratív fa képkeret virág gobleinnel, belső méret: 16×16 cm, látható méret: 15x15 cm Licitálás az alábbi licitlépcsők szerint történik:
1.000 Ft-ig
100 Ft
5.000 Ft-ig
200 Ft
10.000 Ft-ig
500 Ft
20.000 Ft-ig
1.000 Ft
50.000 Ft-ig
2.000 Ft
100.000 Ft-ig
5.000 Ft
200.000 Ft-ig
10.000 Ft
500.000 Ft-ig
20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig
50.000 Ft
1.000.000 Ft felett
100.000 Ft