Bolhapiac Tételek száma: 959
Kikiáltási ár szerint növekvő
Kikiáltási ár szerint csökkenő
2440290
12683
399
Flea Market
3 db különböző tárca, szövet és műbőr, használt állapotban + műbőr telefontartó tok 2440270
12684
399
Flea Market
Feline fekete női magassarkú cipő, szövet és műbőr, m: 36, újszerű állapotban, eredeti dobozában 2440217
12685
399
Flea Market
Nagyméretű, keleti stílusú ló szobor aranyozott díszítéssel. Mázas kerámia, jelzés nélkül, kopásnyomokkal, kis lepattanásokkal, az egyik füle sérült, ragasztott. 51x23x43 cm 2440164
12686
399
Flea Market
Tengeri kagyló és csigaház gyűjtemény, szépen rendszerezve, 15 műanyag tartódobozban 2440041
12687
399
Flea Market
Távol-keleti gazdagon festett sárkány maszk, fali dísz, fa, kisebb repedésekkel, apró sérülésekkel, kopásnyomokkal, 41x39 cm 2440021
12688
399
Flea Market
Nagyméretű, festett mintás távol-keleti legyező, fa, vászon és papír, kissé foltos, kb. 165x85 cm 2442009
12689
399
Flea Market
Kínai nyugi golyó pár, dobozában 2440536
12690
399
Flea Market
Kínai lakkozott fa doboz, kézzel festett díszítéssel, kulccsal, működő zárral, kopásokkal, kis sérülésekkel, 21x16x8 cm 2440509
12691
399
Flea Market
WMF nikkelezett fém tálca, XX. sz. első fele, kopásokkal, 34,5x26 cm 2440499
12692
399
Flea Market
Berndorf alpakka csésze, jelzett, kis kopással, kisebb rozsdafoltokkal, m: 7 cm, d: 11 cm 2388053
12693
399
Flea Market
Alfi nyugatnémet ezüstözött kávés termosz, jelzett, jó állapotban, m: 23 cm 2435878
12695
399
Flea Market
4 db műbőr táska, kis kopásnyomokkal, fekete és barna színben, vegyes méretben Licitálás az alábbi licitlépcsők szerint történik:
1.000 Ft-ig
100 Ft
5.000 Ft-ig
200 Ft
10.000 Ft-ig
500 Ft
20.000 Ft-ig
1.000 Ft
50.000 Ft-ig
2.000 Ft
100.000 Ft-ig
5.000 Ft
200.000 Ft-ig
10.000 Ft
500.000 Ft-ig
20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig
50.000 Ft
1.000.000 Ft felett
100.000 Ft