Távol-keleti gazdagon festett sárkány maszk, fali dísz, fa, kisebb rep... https://www.darabanth.com/hu/gyorsarveres/399/kategoriak~Mutargy-papirregiseg-egyeb/Bolhapiac~500014/Tavol-keleti-gazdagon-festett-sarkany-maszk-fali-disz-fa-kisebb-repedesekkel-apro-serulC3~II2440041
2440041
12687
399
Flea Market
Leírás: Távol-keleti gazdagon festett sárkány maszk, fali dísz, fa, kisebb repedésekkel, apró sérülésekkel, kopásnyomokkal, 41x39 cm
: nagy_andras