15098.
399. Lezárult gyorsárverés
Könyvek: Utazás, helytörténet
800 Ft
Wien seit 60 Jahren. Zur Erinnerung an die Feier der 60jährigen Regierung seiner Majestät des Kaiser Franz Josef I. der Jugends Wiens gewidmet von dem Gemeinderate ihrer Vaterstadt. Wien,én.,Gerlach & Wiedling. Német nyelven. Gazdag fekete-fehér képanyaggal illusztrált. Kiadói egészvászon-kötés, kopott, foltos borítóval, sérült gerinccel, ceruzás-tollas firkákkal, javított kötéssel, megviselt állapotban.